O nas

eurodarmal
Kim jesteśmy?

Euro-Darmal Coaching

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu różnych branż przemysłowych. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom kompleksowego, wysokiej jakości szkolenia, które pozwolą na zdobycie certyfikatów oraz niezbędnych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy na najwyższym poziomie.

Zespół Euro-Darmal Coaching

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności i wiedzę, aby dostarczać Państwu najlepsze i najbardziej aktualne treści. W naszej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu różnych specjalizacji, w tym kursy Norsok-M501, Malarz Piaskarz PMP, obsługi myjek wysokociśnieniowych UHP 3000bar, metalizatora korozjonisty, montera rusztowań, mechanika, montażu maszyn i urządzeń, a także szkolenia z zakresu spawalnictwa i badań wizualnych spoin.

Szkolenia w ofercie

Jako specjaliści w dziedzinie szkoleń Norsok-M501, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kursy, które precyzyjnie określają wymagania dotyczące przygotowania powierzchni i powłok ochronnych dla instalacji morskich na projektach norweskich. Z kolei kursy z obsługi myjek wysokociśnieniowych UHP 3000bar pozwolą na zdobycie umiejętności związanych z czyszczeniem powierzchni w sposób efektywny i bezpieczny. Kursy metalizatora korozjonisty, montera rusztowań oraz mechanika, montażu maszyn i urządzeń są doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w tych dziedzinach i zdobyć praktyczne doświadczenie. W naszej ofercie znajdują się także szkolenia z zakresu spawalnictwa, w tym kursy na różne metody spawania, weryfikacje uprawnień spawalniczych oraz uprawnienia na ręczny przecinacz tlenowy. Oferujemy również kursy z zakresu badań wizualnych spoin, dzięki którym nasi kursanci nabędą umiejętności w zakresie VT1 VT2.

Zapraszamy do Centrum Szkoleń Przemysłowych

Wierzymy, że nasza oferta szkoleniowa odpowiada na potrzeby i wymagania rynku, dlatego stawiamy na najwyższą jakość i skuteczność naszych szkoleń. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą firmą, która szuka profesjonalnego i kompleksowego szkolenia dla swoich pracowników. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów Eurodarmal Coaching.

Nagrody

Zostaliśmy nagrodzeni
w konkursie
"Modernizacja Roku 2021"

Jest to Nagroda Instytutu Badawczego Dróg i Mostów dla Euro-Darmal Sp. z o.o. Kamienna góra za rozbudowę mostu drogowego im. Piłsudskiego w Toruniu.

Skontaktuj się z nami

    Dane kontaktowe

    Zadzwoń

    +48 660 549 297